ART / Lithographs / Litograph in colors 10537025
nr 1053 7025
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Pierre Olofsson (1921-1996), composition, 3/150, sheet: 57x67,
LITOGRAPH IN COLORS, Pierre Olofsson (1921-1996), Komposition, 3/150, bladets mått: 57x67
5000
SEK 5400
Monday August 29 2016
at 18:25:33
3.000 kr
3.200 kr
4.000 kr
3.600 kr
3.800 kr (Robot)
4.000 kr
4.000 kr (Robot)
5.200 kr
6
5.200 kr
5.200 kr (Robot)
6
- Klassiska
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson